Įmonių steigimas

Steigiame ir parduodame visų tipų įmones:

Ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad nepavykus verslui ir UAB iškėlus bankroto bylą skolos nebus išieškomos iš Jūsų asmeninio turto.
UAB steigimo kaina nuo 500 Lt (144,81 Eur) (Į kainą įskaičiuota: mūsų paslaugos, notarinis mokestis, Juridinių asmenų registro registravimo mokestis, įstatinio kapitalo suformavimas, antspaudas).

Kaip ir UAB tai yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad nepavykus verslui ir MB iškėlus bankroto bylą skolos nebus išieškomos iš Jūsų asmeninio turto. MB yra tinkama forma mažam verslui, nes MB įnašų dydį nustato patys MB steigėjai.
MB steigimo kaina nuo 500 Lt (144,81 Eur) (Į kainą įskaičiuota: Jųsų pageidaujamo pavadinimo rezervacija Registrų centre, paruošime steigiamos MB steigimo dokumentus, notarinis mokestis, Juridinių asmenų registro registravimo mokestis).

Neribotos atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad nepavykus verslui ir IĮ iškėlus bankroto bylą skolos bus išieškomos iš IĮ, o jei įmonėje turto nepakaks, tai bus išieškoma ir iš Jūsų asmeninio turto.
IĮ steigimo kaina 750 Lt (217,22 Eur) (į kainą įskaičiuota: mūsų paslaugos, notarinis mokestis, Juridinių asmenų registro registravimo mokestis)

Ne pelno siekianti organizacija. Minimalus steigėjų skaičius 1, minimalus įnašas 1 lt.
VšĮ steigimo kaina 950 Lt (275,14 Eur) (į kainą įskaičiuota: mūsų paslaugos, notarinis mokestis, Juridinių asmenų registro registravimo mokestis)

Ne pelno siekianti organizacija. Minimalus steigėjų skaičius 3 asmenys, minimalus įnašas 1 lt.
Asociacijos steigimo kaina 1050 Lt (304,10 Eur) (į kainą įskaičiuota: mūsų paslaugos, notarinis mokestis, Juridinių asmenų registro registravimo mokestis).

Dėl parduodamų įmonių teiraukitės telefonu: +370 656 40 772

Įmonių steigimo, pardavimo konsultacijos NEMOKAMOS tel.+370 656 40772 arba užpildykite užklausimo formą.